-15%


10 012,50 ₴
8 512 ₴
Сушарка промислова для харчових продуктів (дегідратор) GoodFood WS10PRO
Що таке дегідрататор?
За допомогою дегідратора з продуктів видаляється волога, при цьому корисні речовини та смакові властивості не втрачаються, тоді як термін зберігання їжі збільшується. Фактично, дегідрататор здатний зробити із звичайних фруктів сухофрукти. Видалити максимум рідини з продуктів дозволяє постійне обдування теплим повітрям. Цей процес вимагає часу, проте результат вартий того. Сушіння продуктів з метою збільшити термін їх зберігання застосовувалося ще в давнину, проте використовувалося для цього природне сонячне світло.
При видаленні вологи стримується зростання харчових бактерій, тому термін придатності збільшується у багато разів. Зберігати дегідровані продукти дуже легко. Для цього підійде будь-яка герметична тара, але найкраще, звичайно, використовувати вакуумний пакувальник. У вакуумній упаковці дегідровані продукти можуть зберігатися максимально довго, не втрачаючи своїх якостей.
Застосовують дегідратори для:
- заготівля натуральних, смачних сухофруктів та овочів, приготованих натуральним способом сушіння, без використання хімікатів, як у харчовій промисловості;
- робити йогурти;
- готувати корисні десерти, фруктову пастилу;
- готувати сироїдницькі та веганські, вегетаріанські страви, серед яких роли, млинці, сухарики, «шашлики», чіпси та «котлети»;
- сушити коріння, трави, робити лікарські збори.
Характеристики:
Сушарка промислова для харчових продуктів (дегідратор) GoodFood WS10PRO габаритне обладнання для приготування сухих чи напівсухих напівфабрикатів на потоці у великій кількості, а саме з продуктивністю (максимальним завантаження) до 20 кг сирого продукту на термін в залежності від первинної вологості продукту. Це виключно промислове обладнання для отримання сухих чи напівсухих напівфабрикатів з подальшою технологією вакуумування.
Для покращення виробу виробник залишає за собою право на внесення змін. Тому технічні характеристики і дизайн можуть змінюватися без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WS10 PRO |
| Вага (кг) | 15 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 420x550x380 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові опції | щипці, лоток 350х400 мм |
| Застосування | Апарат призначений для сушіння фруктів, овочів, зелені, м'яса, риби. |
| Кількість полиць | 10 шт розміром 390х390 мм |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Напружа, В | 220 |
| Потужність, кВт | 1 |
| Терморегулятор | 35-75 С. |
| Тип нагріву | горизонтальний здійснюється рівномірно. |
| Тип установки | настільна |