



8 232,50 ₴
Скриня морозильна GoodFood GF-CF200 WHITE
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GF-CF200 WHITE |
| Вага в упаковці | 31,2 кг |
| Габаритні розміри | 817х558х850 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплект | три кішки |
| Корпус | фарбована сталь, колір: білий. |
| Напруга | 230 В / 50 Гц |
| Обʼєм, л. | 200 |
| Потужність | 207 Вт |
| Температурний режим | -18...-22 C |
| Паковання | 842х574х875 мм |
| Холодоагент | R600а |