-13%


6 675 ₴
5 836 ₴
Скриня морозильна GoodFood GF-CF90 BLACK
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GF-CF90 BLACK |
| Вага в упаковці | 23 кг |
| Габаритні розміри | 565x560x778 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплект | два кішки |
| Корпус | фарбована сталь, колір: чорний. |
| Напруга | 230 В / 50 Гц |
| Обʼєм, л. | 90 |
| Потужність | 161 Вт |
| Температурний режим | -18...-22 C |
| Паковання | 570х572х825 мм |
| Холодоагент | R600а |