-15%


9 790 ₴
8 323 ₴
Льодогенератор GoodFood IM10CIMAN
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IM10CIMAN |
| Вага в упаковці, кг | 10,5 |
| Вага (кг) | 9,5 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 240х358х400 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Керування | Світлодіодний дисплей та сенсорне відтворення. |
| Корпус | неіржавна сталь та чорний пластик. |
| Місткість резервуару для води | 1,8 л |
| Напруга | 230 В / 50 Гц |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 375х283х438 |
| Потужність | 299 Вт |
| Продуктивність | 10 кг льоду на добу |
| Тип льоду | Півмісяць |
| Тип охолодження компресора | повітряний |
| Тип підключення | Наливний, працює по замкнутому циклу. |
| Холодоагент | R290 |