-15%


14 240 ₴
12 106 ₴
Льодогенератор GoodFood IM30CB
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IM30CB |
| Вага в упаковці, кг | 17 |
| Вага (кг) | 15,5 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 345х339х602 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Керування | LED дисплей з мікропроцессором |
| Корпус | Чорний пластик. |
| Напруга | 230 В / 50 Гц |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 398х378х645 |
| Потужність | 414 Вт |
| Продуктивність | 30 кг льоду на добу |
| Підсвітка | LED, внутрішнє |
| Тип льоду | Кубиковий |
| Тип охолодження компресора | повітряний |
| Тип підключення | Подача води через бутеть наливним способом, працює за замкнутим циклом. (Бутель в комплетацію не входить) |
| Холодоагент | R290 |