-15%


13 617 ₴
11 577 ₴
Льодогенератор GoodFood IM15FIBCOOL
;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IM15FIBCOOL |
| Вага в упаковці, кг | 15 |
| Вага (кг) | 13 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 289х302х836 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Корпус | неіржавна сталь та пластик |
| Напруга | 230 В / 50 Гц |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 370х334х883 |
| Потужність | 340 Вт |
| Продуктивність | 15 кг льоду на добу, охолодження води 1,2л ,гарячої води 0,8л |
| Тип льоду | Пальчиковий пустотілий |
| Тип охолодження компресора | повітряний |
| Тип підключення | Підключення до центального водопроводу черезя шланг для подачі води. Підключення для каналізації через зливний шланг. |
| Холодоагент | R290 |