-13%


6 007,50 ₴
5 252 ₴
Льодогенератор GoodFood IM12FS
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IM12FS |
| Вага в упаковці, кг | 8,2 |
| Вага шматочку льоду | 8-10 г |
| Вага (кг) | 7,4 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 242х358х328 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Корпус | неіржавна сталь |
| Місткість бункера | 1,1 кг |
| Місткість резервуару для води | 1,7 л |
| Напруга | 220 В / 50 Гц. |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 280х376х373 |
| Потужність | 220 Вт |
| Продуктивність | 12 кг льоду на добу |
| Тип льоду | Пальчиковий пустотілий, 9 шт за цикл. Два розміри льоду. |
| Тип охолодження компресора | повітряний |
| Тип підключення | Наливний, працює по замкнутому циклу. |
| Тип установки | настільна |
| Холодоагент | R600a |