



6 007,50 ₴
Сушарка промислова для харчових продуктів (дегідратор) GoodFood WS8PRO
Для покращення виробу виробник залишає за собою право на внесення змін. Тому технічні характеристики і дизайн можуть змінюватися без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WS8PRO |
| Вага (кг) | 8,1 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 460х340х320 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові опції | щипці, силікований килимок, лоток 310х310 мм |
| Застосування | Апарат призначений для сушіння фруктів, овочів, зелені, м'яса, риби. |
| Кількість полиць | 8 шт розміром 310х310 мм |
| Матеріал корпусу | неіржавна сталь |
| Напружа, В | 220 |
| Потужність, кВт | 1 |
| Терморегулятор | 35-75 С. |
| Тип нагріву | горизонтальний здійснюється рівномірно. |
| Тип установки | настільна |