-16%


45 167,50 ₴
37 956 ₴
Електрична піч для випікання піци GoodFood PO22 (4+4х30)
Увага!
Перед введенням печі в експлуатацію її необхідно прогріти протягом 8 годин при 400 °C. Виконання згідно з CЄ норм. Розігрівання при першому включенні до 400 °C за 25-30 хв в залежності від температури навколишнього середовища.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PO22 |
| Вага в упакуванні, кг | 110 |
| Вага (кг) | 104 |
| Внутрішнє підсвічування | Да |
| Габарити камери | 610 x 610 x 135 мм |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 890x846x750 |
| Кількість камер | Дві камери на 4+4 піци діаметром 30 см |
| Напруга | 380 В / 50 Гц. |
| Оглядове вікно | Так |
| Пакувальні розміри(ДхШхВ), мм | 930x850x770 |
| Потужність, кВт | 8,4 |
| Регулювання температури | до 400 C |
| Тип підключення | електро |