



7 120 ₴
Фильтр- смягчитель для воды DVA 20LT
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 19 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | DVA 20LT |
| Производитель | DVA (Італія) |
| Габарити | 190х255х900 мм |
| Применение | Використовують разом із льодогенераторами, проточними кип'ятильниками, кавоварками, пароконвектоматами, конвекційними печами з зволоженням, травними котлами та іншим водонагрівальним обладнанням для продовження служби їх нагрівальних елементів. |
| Крани | дюйма |
| Кількість смол | 14 л |
| Кількість солі для регенерації | 2,5 кг |
| Объем | 20 л |
| Принцип действия | Іонообмінний |
| Робоча температура води | 4-25 С |
| Швидкість потоку води | 1000 л/год |