



22 050 ₴
Льодогенератор GoodFood IM20F
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | IM20F |
| Вага в упаковці, кг | 30 |
| Вес (кг) | 28 |
| Вместимость бункера | 5 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 330х503х607 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Мощность | 220 Вт |
| Напряжение | 220В/50Гц |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 390х560х640 |
| Подача води | Підключення до центрального водопроводу. Злив безпосередньо в каналізацію. |
| Производительность | 20 кг льоду на добу |
| Тип льоду | пустотілий пальчиковий 28 x 40 мм. |
| Тип охолодження компресора | повітряний |
| Тип установки | Напольный |
| Холодоагент | R134a |
| Цикл | 12 кубиків на 15 хвилин |