-13%

4 227,50 ₴
3 696 ₴
Поверхня для смаження GoodFood EG30
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | EG30 гладка |
| Вага в упаковці, кг | 13 |
| Вес (кг) | 11,9 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 300x470x220 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Материал | харчова нержавіюча сталь |
| Напряжение | 220 В / 50 Гц. |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 350х520х270 мм |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Розміри поверхні, мм | 300х350 |
| Терморегулятор | 0-300 С |
| Тип поверхности | Гладкая |
| Тип подключения | електро |
| Тип установки | настільна, гумові ніжки |