-15%


15 130 ₴
12 863 ₴
Ледогенератор GoodFood IM20NIDIS
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | IM20NIDIS |
| Вага в упаковці, кг | 16,5 кг |
| Вес (кг) | 15 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 270х430х415 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Корпус | неіржавна сталь та чорний пластик. |
| Напряжение | 230В/50Гц |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 318х462х480 |
| Мощность | 368Вт |
| Производительность | 20 кг льоду на добу |
| Тип льоду | Гранульований лід. |
| Тип охолодження компресора | повітряний |
| Тип подключения | Наливний, працює за замкнутим циклом |
| Холодоагент | R290 |