-15%


11 125 ₴
9 458 ₴
Охладитель молока GoodFood MC5
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MC5 |
| Безпека та керування | Замок на дверцятах. LED дисплей з мікропроцессором. |
| Вес | 14 кг |
| Вага в упаковці | 15,5 кг |
| Габаритні розміри | 270x450x450 мм. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплект | Елементи пыдключення |
| Корпус | фарбована сталь, колір: чорний. |
| Напряжение | 230 В / 50 Гц |
| Объем, л | 5 |
| Мощность | 115 Вт |
| Упаковка | 550х275х545 мм. |
| Холодоагент | R600а |