-15%


12 460 ₴
10 593 ₴
Шкаф холодильный для напитков с морозилкой GoodFood BC80FF
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 21.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BC80FF |
| Вага в упаковці | 24,5 кг |
| Габаритні розміри | 445x460x845 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплект | Полиці |
| Корпус | фарбована сталь, колір: чорний. |
| Напряжение | 230 В / 50 Гц |
| Обʼєм, л. | 80 |
| Мощность | 184 Вт |
| Температурный режим | +4...+16 С. Морозилка -10...0 С. |
| Упаковка | 490х530х945 мм |
| Холодоагент | R600а |