



8 232,50 ₴
Камера морозильная GoodFood GF-CF200 WHITE
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Материал | Сталь |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 28 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GF-CF200 WHITE |
| Вага в упаковці | 31,2 кг |
| Габаритні розміри | 817х558х850 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплект | три кошика |
| Корпус | фарбована сталь, колір: білий. |
| Напряжение | 230 В / 50 Гц |
| Обʼєм, л. | 200 |
| Мощность | 207 Вт |
| Температурный режим | -18...-22 C |
| Упаковка | 842х574х875 мм |
| Холодоагент | R600а |