-13%


6 675 ₴
5 836 ₴
Камера морозильная GoodFood GF-CF90 BLACK
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Материал | Сталь |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GF-CF90 BLACK |
| Вага в упаковці | 23 кг |
| Габаритні розміри | 565x560x778 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплект | два кошика |
| Корпус | фарбована сталь, колір: чорний. |
| Напряжение | 230 В / 50 Гц |
| Обʼєм, л. | 90 |
| Мощность | 161 Вт |
| Температурный режим | -18...-22 C |
| Упаковка | 570х572х825 мм |
| Холодоагент | R600а |