-15%


10 235 ₴
8 701 ₴
Ледогенератор GoodFood IM20NIMAN
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | IM20NIMAN |
| Вага в упаковці, кг | 12 |
| Вес (кг) | 11 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 240х358х400 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Керування | Світлодіодний дисплей та сенсорне відтворення. |
| Корпус | неіржавна сталь та чорний пластик. |
| Місткість резервуару для води | 1,7 л |
| Напряжение | 230 В / 50 Гц |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 375х283х438 |
| Мощность | 299 Вт |
| Производительность | 20 кг льоду на добу |
| Тип льоду | Гранульований лід. |
| Тип охолодження компресора | повітряний |
| Тип подключения | Наливний, працює по замкнутому циклу. |
| Холодоагент | R600a |