-15%


13 617 ₴
11 577 ₴
Ледогенератор GoodFood IM15FIBCOOL
;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | IM15FIBCOOL |
| Вага в упаковці, кг | 15 |
| Вес (кг) | 13 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 289х302х836 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Корпус | неіржавна сталь та пластик |
| Напряжение | 230 В / 50 Гц |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 370х334х883 |
| Мощность | 340 Вт |
| Производительность | 15 кг льоду на добу, охолодження води 1,2л ,гарячої води 0,8л |
| Тип льоду | Пальчиковий пустотілий |
| Тип охолодження компресора | повітряний |
| Тип подключения | Підключення до центального водопроводу черезя шланг для подачі води. Підключення для каналізації через зливний шланг. |
| Холодоагент | R290 |