-16%


27 367,50 ₴
22 998 ₴
Ледогенератор GoodFood IM45CRS
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | IM45CRS |
| Вага в упаковці, кг | 30 |
| Вес (кг) | 27,5 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 448х400х798 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Керування | LED дисплей з мікропроцессором |
| Корпус | неіржавна сталь та пластик |
| Вместимость бункера | 13 кг |
| Напряжение | 230 В / 50 Гц |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 502х457х850 |
| Мощность | 690 Вт |
| Производительность | 45 кг льоду на добу, |
| Подсветка | LED, внутрішнє |
| Тип льоду | Півмісяць |
| Тип охолодження компресора | повітряний |
| Тип подключения | Підключення до центального водопроводу через шланг для подачі води. Підключення для каналізації через зливний шланг. |
| Холодоагент | R290 |