-15%


15 130 ₴
12 863 ₴
Ледогенератор GoodFood IM38C
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | IM38C |
| Вага в упаковці, кг | 17,8 |
| Вес (кг) | 16,5 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 345х339х602 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Задня панель | оцинкований метал |
| Керування | LED дисплей з мікропроцессором |
| Корпус | фарбований у чорнй колір, матеріал сталь |
| Вместимость бункера | 6-8 кг |
| Напряжение | 220 В / 50 Гц. |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 398х378х645 |
| Мощность | 396 Вт |
| Производительность | 38 кг льоду на добу |
| Подсветка | LED, внутрішнє |
| Тип льоду | Регулювання товщини задньої стінки плитки льоду. |
| Тип охолодження компресора | повітряний |
| Тип подключения | Підключення до центального водопроводу через шланг для подачі води. Підключення для каналізації через зливний шланг. |
| Фронтальна панель | чорний пластик |
| Холодоагент | R290 |