-15%


12 015 ₴
10 215 ₴
Ледогенератор GoodFood IM22BFS
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | IM22BFS |
| Вага в упаковці, кг | 16,6 |
| Вес (кг) | 15 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 357х423х452 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вместимость бункера | 2,7 кг |
| Місткість резервуару для води | 1,6 л |
| Напряжение | 220 В / 50 Гц. |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 483х414х495 |
| Мощность | 286 Вт |
| Производительность | 22 кг льоду на добу |
| Тип льоду | пальчиковий, 12 шт. за цикл |
| Тип охолодження компресора | повітряний |
| Тип подключения | Подача води через бутель наливним способом, працює за замкнутим циклом. (Бутель в комплетацію не входить). Не потребує підключення до водопроводу. |
| Тип установки | настільна |
| Холодоагент | R290 |