-15%


10 235 ₴
8 701 ₴
Ледогенератор GoodFood IM20FS
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | IM20FS |
| Вага в упаковці, кг | 16,5 |
| Вес (кг) | 15 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 380х435х431 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вместимость бункера | 2,2 кг |
| Місткість резервуару для води | 3 л |
| Напряжение | 220 В / 50 Гц. |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 420х485х472 |
| Мощность | 286 Вт |
| Производительность | 20 кг льоду на добу |
| Тип льоду | пальчиковий, 12 шт. за цикл |
| Тип охолодження компресора | повітряний |
| Тип подключения | 2) підключення до центального водопроводу. Шланг для подачі води. |
| Тип установки | настільна |
| Холодоагент | R600a |