



155 750 ₴
Шафа шокової заморозки GoodFood GF-BCF40-HC
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність, л | 190 |
| Автоматична розморозка | Да |
| Артикул | GF-BCF40-HC |
| Вага в упаковці, кг | 160 |
| Вага (кг) | 145 |
| Внутрішні габарити, (ДхШхВ), мм | 660х410х730h |
| Відстань між направляючими, мм | 60 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 800х800х1490 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Динамічне охолодження | Да |
| Компресор | Cubigel |
| Корпус | неіржавна сталь |
| Місткість | 10 гастроємностей GN 1/1 або деко 400x600 мм |
| Напружа, В | 220 |
| Пакувальні розміри(ДхШхВ), мм | 860x860x1540 |
| Потужність, Вт | 980 |
| Термостат | Dixel XB570L |
| Термощуп, шт | 1 |
| Холодоагент | R290 |
| Цикл заморожування | +70 С до -18 С за 240 хв (20 кг) |
| Цикл охолодження | +70 С до +3 С за 90 хв (25 кг) |