



93 450 ₴
Шкаф шоковой заморозки GoodFood GF-BCF20-HC
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність, л | 100 |
| Автоматична розморозка | Да |
| Артикул | GF-BCF20-HC |
| Вага в упаковці, кг | 110 |
| Вес (кг) | 95 |
| Внутрішні габарити, (ДхШхВ), мм | 660х410х380h |
| Відстань між направляючими, мм | 60 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 800х800х1000 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Динамічне охолодження | Да |
| Компрессор | Cubigel |
| Корпус | неіржавна сталь |
| Вместимость | 5 гастроємностей GN 1/1 або деко 400x600 мм |
| Напруга, В | 220 |
| Пакувальні розміри(ДхШхВ), мм | 860x860x1060 |
| Мощность, Вт | 750 |
| Термостат | Dixel XB570L |
| Термощуп, шт | 1 |
| Холодоагент | R290 |
| Цикл заморозки | +90 С до -18 С за 240 хв (14 кг) |
| Цикл охолодження | +90 С до +3 С за 90 хв (18 кг) |