



7 120 ₴
Утилизатор пищевых отходов для кухни GoodFood KFWD18
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | KFWD18 |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Габаритні розміри | d170x330h мм |
| Діаметр зливного отвору для води | 40 мм |
| Діаметр зливу мийки | 90 мм |
| Напряжение | 220 В. |
| Мощность | 0,56 кВт |
| Упаковка | 300х300х410 мм |
| Скорость вращения ножей | 4000 об/хв |